Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü Yeni Sezon Hazırlıklarına Net Kararlarla Başladı

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü ekibi de yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla başladı. Sarı kırmızılı takım gelecek sezon için yabancı oyuncularının sayısını azaltmayı hedefliyor. Özellikle de ilk 11 kadrosunda yer alamayan oyuncuların da ücretlerini ödemek istemiyor.

Süper Lig ekiplerinden olan Göztepe Spor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla başladı. İzmir temsilcisi ekip, gelecek sezona daha az yabancı oyuncu ile girmek istiyor. İlk 11 kadrosunda yer alamamış oyuncularının da ücretlerini ödememek istiyor.

Sözleşmeleri sezon sonunda sona erecek olan Leo, Jerome, Reis ve Mossoro ile yollarını ayırma planlarını yapan Göztepe yönetimi, bunlarla da sınırlı kalmayacak.

Sarı kırmızılı takımda kurmaylar arasında yer alan Borges ve Poko ile de karşılıklı anlaşma yapılacak ve yolları artık tamamen ayrılacak.

Alınan kararlarda ise, yeni tip koronavirüs salgınının yaratmakta olduğu ekonomik krizin etkilerinin ise çok fazla olduğu aşikar.

O İsimlerle Yola Devam Edilecek

 Öte yandan İzmir temsilcisi ekip, yoluna devam etmek istediği isimleri de belirledi. Göztepe ekibinde yer alması planlananlar arasında Beto, Titi, Castro, Napoleoni, Gassama, Wilczek ve Tripic yer alıyor.

Sarı kırmızılı takım ayrıca yeni sezon için olacak yaz transfer döneminde de yabancı oyunculara pek fazla yönelmeyecek.