Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü’nden Sağlık Dilekleri Geldi

Tüm dünyada etkisini her geçen gün göstermeye devam eden yeni tip koronavirüs salgını, Türkiye’de de yaşanmaya devam ediyor. Bu süreçte kıymeti katlanan sağlık çalışanları ise büyük bir özveri ile gece ve gündüz çalışmalarına devam ediyorlar.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm ligler süresiz olarak askıya alınırken, bir yandan sporcular ise evlerindeki bireysel antrenmanlarını sürdürüyorlar. Bu süreçte hem dünyada hem de Türkiye’de sağlık çalışanları ve doktorlar ise hem gece hem de gündüzleri çalışmaya devam ediyorlar.

Başta Sağlık Çalışanları

Spor kulüpleri bu dönemde sosyal medyayı çok daha aktif bir şekilde kullanırken, öte yandan sağlık çalışanları için de destek vermeye devam ediyorlar. Süper Lig ekiplerinden olan Göztepe Spor Kulübü de, yine döneme ilişkin tüm bilgilendirmeleri resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıyor.

Ayrıca özel günleri de özel mesajlarla kutlayan ve taraftarına hatırlatan Göztepe Spor Kulübü, bu dönemde Dünya Sağlık Günü kutlamasını da unutmadı.

Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan sarı kırmızılı kulüp, yapmış olduğu paylaşım ile sağlık çalışanlarının önemine dikkat çekti.

Öncelikli olarak fedakarca gecesini gündüzüne katarak çalışan sağlık çalışanları olmak üzere, herkesin 7 Nisan Dünya Sağlık Günü’nü kutlayan İzmir ekibi, sağlık günler dileklerinde de bulundu.