Fatih Terim

Göztepe Spor Kulübü’nden Fatih Terim’e Geçmiş Olsun Mesajı

Çin’in Wuhan kentinde Aralık ayı itibariyle ilk vakanın görüldüğü yeni tip koronavirüs, kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına aldı. Binlerce kişinin ölümüne neden olan ve Türkiye’de de salgın hastalık halini alarak her geçen gün vaka sayısının artmakta olduğu süreçte, spor müsabakalarının öncesinde seyircisiz oynanmasına sonra ise tüm liglerin süresiz olarak ertelenmesine karar verilmişti.

Kötü haber de dün Galatasaray Spor Kulübü’nden geldi. Öncesinde sarı kırmızılı kulübün ikinci Başkanı görevinde yer alan Abdurrahim Albayrak’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı bildirildi. Sonrasında ise öksürük şikayeti ile teste giden Teknik Direktör Fatih Terim’in koronavirüs endişesi ile test yaptırdığı öğrenildi.

İyi Haber Dilekleri

Sarı kırmızılıların tecrübeli Teknik Direktörü dün yapmış olduğu sosyal medya paylaşımı ile, testinin pozitif çıktığını bildirdi. Bu haber üzerine ise tüm spor kulüpleri ve taraftarlardan, ülkenin dört bir yanından Terim için destek mesajları yağdı.

Göztepe Spor Kulübü de, yapmış olduğu sosyal medya paylaşımı ile Fatih Terim’e destek çıkarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Galatasaray Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim ve Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerinde bulunan Göztepe Spor Kulübü, en kısa sürede iyi haberlerin beklendiğini de mesajına ekledi.