Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü Transferde Alt Liglere Yöneldi

Yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir şekilde devam eden Göztepe Spor Kulübü, kadrosuna daha genç yıldızları katmaya hazırlanıyor. Sarı kırmızılı yönetimin hedefinde ise Hatayspor ekibinde forma giyen Selim Ilgaz ve Caner Hüseyin Bağ’ın yer aldığı öğrenildi.

Yeni tip koronavirüs salgını sonrasında transfer ücretleri de son derece olumsuz etkilendi. Ekonomik kriz yaşayan spor kulüpleri ise gelecek sezon hazırlıkları için ünlü yıldızların değil, alt liglerin genç yeteneklerine yöneldi.

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü de bu süreçte bütçesini çok fazla zorlamamak adına alt liglerden takviye yapmaya karar verdi. İzmir temsilcisinin tecrübeli Teknik Direktörü İlhan Palut, eski takımı Hatayspor’un yeteneklerine yönelme kararı aldı.

Hatayspor’un Yetenekli Oyuncuları Takibe Alındı

Çalışmalarına Urla Adnan Süvari Tesisleri’nde devam eden İzmir ekibinde, bir yandan da gelecek sezon hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Bu süreçte takımın teknik adamı İlhan Palut da, Kulüp Başkanı Mehmet Sepil’e rapor veriyor.

Edinilen bilgilere göre sarı kırmızılı hocanın, hedeflediği transferler arasında, eski takımı Hatayspor’un öğrencileri yer alıyor. Selim Ilgaz ve Caner Hüseyin Bağ için harekete geçen kulüp, hem 1. Lig’den hem de 2. Lig’den çok sayıda oyuncuyu listesine almış durumda.

Güncel Yazılar