İlhan Palut

Göztepe Spor Kulübü Teknik Direktörü İlhan Palut Rize Maçını Değerlendirdi

Göztepe Spor Kulübü Teknik Direktörü İlhan Palut, 2-0 skorla sona eren Çaykur Rizespor mücadelesinin ardından değerlendirmede bulundu. Sarı kırmızılı ekibin galip geldiği mücadelenin ardından konuşan tecrübeli teknik adam, konsantrasyon için zor bir haftanın olduğunu da dikkat çekti.

Göztepe Spor Kulübü ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü İlhan Palut, Çaykur Rizespor maçının sonrasında değerlendirme yaptı. 2-0 skorla sona eren oyunun kazananı ise sarı kırmızılılar olmuştu. Mücadele sonrasında açıklama yapan çalıştırıcı, ligde yer alan tüm takımlar için konsantrasyon açısından son derece zor bir haftanın olacağını da ekledi.

Hem dünyayı hem de ülkeyi etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle oyuncuların da maça konsantre olma açısından zorluk yaşadığını ekleyen Palut, bunun kolay olmadığını da özellikle vurguladı.

İstikrarı Tekrar Yakalamak İstiyoruz

Durumu futbol açısından da değerlendiren teknik adam, son haftadaki mücadeleler için de kötü bir gidişatları olduğunu söyleyerek, buna artık dur denilmesi gerektiğini ekledi. Oyunun ilk dakikasından bu yana oyuncuların da bitiş düdüğü çalana kadar sahaya karakterlerini koyduklarını belirten hoca, iyi bir performans sergilemiş olduklarını da belirterek, kötü sürecin ardından 3 puanı aldıklarını ve istikrarı da tekrar yakalamak istediklerini ifade etti.