Göztepe SK

Göztepe Spor Kulübü Kayserispor Maçı Hazırlıklarına Başladı

Göztepe Spor Kulübü ekibi, HES Kablo Kayserispor ile olacak mücadelenin hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Adnan Süvari Tesisleri’nde yapılan antrenmanda iki oyuncunun da takım dışında çalıştığı bilgisi edinildi.

Süper Lig’in iddialı ekiplerinden biri olan Göztepe Spor Kulübü, 2 Mart Pazartesi günü oynanacak HES Kablo Kayserispor müsabakası için hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Adnan Süvari Tesisleri’nde gerçekleştirilen müsabaka hazırlığının ilk bölümüne ise pas çalışmaları ile başlandı.

Sarı kırmızılı ekibin resmi internet sitesinde paylaşılan bilgilere göre, İzmir temsilcinin iki oyuncusu ise, takım dışında hazırlıklarını sürdürüyor.

Adnan Süvari Tesisleri’nde yapılan Kayseri maçı hazırlığının ilk kısmında pas çalışması yapılmasının ardından ikinci bölümde ise ekibin dar alanda oyun çalışması yapmış olduğu öğrenildi.

Poko ve Kerem Ayrı Çalıştılar

Sarı kırmızılı takımda tedavilerine hala devam edilmekte olan Andre Poko ve Kerem Atakan Kesgin ise, takımdan ayrı olarak maç hazırlıklarını sürdürdüler.

Kayseri maçından galibiyetle dönmek isteyen ve kritik haftalarda yenilgi yaşamadan hanesine 3 puanı yazdırmak isteyen Göztepe ekibi, azmini antrenmanlarda da sürdürmeye devam ediyor.