Göztepe SK

Göztepe Spor Kulübü Deplasman Mücadelesine Sıkı Hazırlanıyor

Süper Lig’de 24’üncü hafta mücadelesi Göztepe Spor Kulübü ve HES Kablo Kayserispor ekipleri arasında yaşanacak. Sarı kırmızılı ekip ise deplasman mücadelesinin hazırlıklarına sıkı bir şekilde devam ediyor.

Süper Lig’in 24’üncü haftasında Göztepe Spor Kulübü ve HES Kablo Kayserispor ekipleri karşı karşıya gelecek. Sarı kırmızılı ekibin konuk olacağı deplasman maçına hazırlıkları ise sıkı bir tempo ve planlı bir çalışma ile devam ediyor.

Adnan Süvari Tesisleri’nde idmanlara devam eden İzmir temsilcisi ekip, antrenmanın ilk kısmında pas organizasyonları çalışmalarına yoğunluk verdi. Sonrasında ise pas çalışmalarını yapan Göztepe sporcuları, ikinci bölümde taktik çalışarak devam etti.

Genel olarak antrenman sürecinde pas çalışmaları ve taktik çalışmalarına ağırlık veren sarı kırmızılılar, konuk olduğu Kayseri maçından galibiyetle ayrılmak istiyor.

2 Oyuncu Takımdan Ayrı Çalıştı

Adnan Süvari Tesisleri’nde, Süper Lig’in 24’üncü haftasının kritik mücadelelerine hazırlık sürecinde ise Göztepe Spor Kulübü ekibinde iki oyuncu eksikti.

Sakatlıkları sebebiyle antrenmanda takım ile çalışamayan Andre Poko ve Kerem Atakan Kesgin, takımdan ayrı olarak çalışmalarına devam ettiler.