Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü Antrenmanlara Zorunlu Ara Verdi

Koronavirüs tedbirleri sebebiyle tüm takımlar liglerin ertelenmesi sebebiyle bireysel olarak çalışıyorlardı. Fakat liglerin tekrar başlayacağı haberinin gündeme gelmesi ile kulüpler takım antrenmanlarına sahalarında başladı.

Süper Lig ekiplerinden olan Göztepe Spor Kulübü de bu hafta içi itibariyle takım çalışmalarına başladı. Adnan Süvari Tesisleri’ndeki takım antrenmanlarına gruplara ayrılarak başlayan İzmir temsilcisi, birkaç gün sahada çalışmalarını sürdürerek ısındı.

Sarı kırmızılı takım gruplar halinde yapmış olduğu idmanlara ise 3 günlük bir ara vermek zorunda kaldı.

Koronavirüs salgını tedbirleri gereğince 30 Büyükşehir’de başlatılan sokağa çıkma yasağı sebebiyle, Göztepe Spor Kulübü de antrenmanlarına ara verdi.

Sarı kırmızılı takım, antrenmanların sokağa çıkma yasağı sebebiyle gerçekleştirilemeyeceği dönemde, çalışmalarına ise evlerinden devam edecek.

Pazartesi Tekrar Başlanacak

Grup antrenmanları ile tekrar başlayan sarı kırmızılı takım, Adnan Süvari Tesisleri’nde 1-3 Mayıs tarihlerinden sonra tekrar devam edecek.

Hafta başından beri çalışmalara başlayan sarı kırmızılı takım, 1-3 Mayıs tarihleri arasında ise kendilerine verilen programlara uyum sağlayacak. Bireysel olarak evlerinden çalışacak olan sarı kırmızılı ekip, Pazartesi gününden itibaren tekrar sahalara dönecek.

Uzun bir süre boyunca sahalardan zaten uzak kalmış olan Göztepe Spor Kulübü, sahalarına önümüzdeki hafta itibariyle kavuşmuş olacak.