GÖZTEPE KAYBETMEYE DEVAM EDİYOR

Süper Lig’in 17. hafta karşılaşmasında sarı kırmızılı takım Göztepe kendi sahsında konuk ettikleri İstanbul ekibi Fatih Karagümrük ‘e 1 – 0 mağlup olarak sahadan mağlup olarak ayrıldılar.

İstanbul ekibi Faith Karagümrük’te Volkan Demirel yönetiminde ilk maçına çıkan takım da galibiyet golünü uzun yıllar beraber aynı takımda oynadıkları Caner Erkin‘den geldi.

Maçın ardından Göztepeli taraftarlar futbolculara ve yönetime tepki gösterdi.

İki takım arasındaki oynanan karşılaşma sonunda ev sahibi sarı kırmızılı takımı Göztepe Süper Lig‘de 9. mağlubiyetini alarak 17 haftayı 14 puan ile ligde 18 sırada tamamlıyorlar.

 Konuk ekip Fatih Karagümrük ise yeni teknik direktörleri Volkan Demirel ile ilk maçında sahadan galibiyet ile ayrılarak puanlarını 25’e çıkaran takım ligde 10 sıraya kadar yükseldiler.

GÖZTEPE SÜPER LİG’DE 17 HAFTADA 3 GALİBİYET ALA BİLDİ

Sarı kırmızılı takım Göztepe süper lig de geride kalan 17 hafta sonun da sadece 3 galibiyet ala bilen takım da işler yolunda değil.  Lig de aldıkları ilk 3 puan ligin 4 haftasında İstanbul Başakşehir deplasmanı ile sonrasında Kasımpaşa’ da geri düştükleri maçtan 3 puanı almışlardı. Son galibiyetlerini ise kendi sahasında Gaziantep FK karşısında 2 – 1 galip olarak ayrıldıkları mücadele.

Takımda üst üste alınana kötü sonuçlara engel olamayan genç teknik adam ile de ola devam etmek te ısrarcı olan Göztepe takımında devre arasında büyük bir değişim şart.

Sadece 3 galibiyet alarak lig de düşme hattında kalan sarı kırmızılı takım da değişim şart. Göztepe‘nin genç teknik adamı Nestor El Maestro, Fatih Karagümrük karşısında iyi bir oyun sergilemelerine rağmen üzücü bir mağlubiyet aldıklarını söylese de takımda ki kısıtlı kadro ile yapa bilecekleri de bu kadar.

Oyun olarak evet gelişen kendilerini gösteren bir oyunları olsa da bunu sonuca yansıtamamaları sarı kırmızılı takıma pahalıya patlamış durumda.

GÖZTEPE TARAFTARININ SABRI TÜKENDİ

Sarı kırmızılı takımın taraftarı da her maçta takımlarına destek verirken bunun karşılık bulamamış olması da taraftarın sabrını taşırmış durumda.

Son karşılaşmada Fatih Karagümrük’ e 1 – 0 mağlup oldukları karşılaşma sonunda da sarı kırmızılı takım Göztepe ‘Nin taraftarları yönetimi istifaya çağırarak protesto etmişlerdi.

Takımlarının bir türlü istikrarlı bir sekil de kazanamamasından dolayı 3 puan dan uzak kalan sarı kırmızılı takım taraftarı da haklı olarak tepkilerini göstermiş durumdalar.

GÖZTEPE NESTOR EL MAESTRO İLE YOLA DEVAM EDECEK GİBİLER

Sarı kırmızılı takım Göztepe ‘ de genç teknik adam Nestor El Maestro ile yola devam etme sinyalleri verseler de takımın ve taraftarın protestosu sonun da devre arasında yeni bir teknik adam ile de anlaşa bilirler.

Genç teknik adamın takımın sahaya yansıttığı oyun iyi olsa da bunu skor olarak tabelaya yansıtamayınca iler tamamen kontrolden çıkmaya da başlıyor.

Devre arasına kadar böyle devam edilmesi kesin gibi görünse de devre arasında takımı lig de tutmak için takviye şart.