Göztepe

Göztepe File Bekçisi Arayışını Sürdürüyor

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarını sıkı bir tempo ile sürdürüyor. Sarı kırmızılı takımda 3 sezondur forma terleten file bekçisi ise bu süreçte gündemde sık sık adı geçen isimlerin başında geliyor.

Göztepe Spor Kulübü kalesini 3 sezondur koruyan ve başarısıyla dikkatleri çeken Beto Pimparel, son zamanlarda adı sık sık anılan isimlerden biri oldu. Sarı kırmızılı kulüple yollarını ayıran başarılı kalecinin ardından ise İzmir temsilcisinin ağlarını kimin koruyacağı büyük bir merak konusu oldu.

Kaleci arayışlarını sürdüren Göztepe Spor Kulübü ekibi ise, hala istediği yönde bir kaleci ile anlaşmaya varmadı. Erzurumspor ekibinin eldiveni İbrahim Sehiç ile görüşen kulüp, ayrıca Medipol Başakşehir file bekçisi Volkan Babacan ile de ilgileniyordu.

Öte yandan kalesini koruması yönünde araştırmalarını sürdüren Göztepe Spor Kulübü, İngiltere ekiplerinden olan Preston’da forma terleten Declan Rudd için de yakın takibe başlamıştı.

Çok sayıda başarılı eldivenin yer aldığı Göztepe’de, Yukatel Denizlispor Kulübü’nden de yakın zamanda ayrılan Adam Stackhowiak’ın olduğu bilgisi edinildi.

Rudd İle Yakından İlgileniyorlar

Kalesine Beto’nun sonrasında tecrübeli bir eldiven arayan İzmir ekibi, bu anlamda özellikle Rudd ile Stackhowiak’tan birini tercih etme konusuna yakın duruyor.

Rudd için yakın takibe başlayan sarı kırmızılı kulüp, başarılı file bekçisini renklerine bağlamanın da planlarını yapıyor.

Güncel Yazılar