Göztepe

Göztepe Fenerbahçe Deplasmanına Hazırlanıyor

Süper Lig’de 30’uncu mücadelesi için hazırlıklar devam ediyor. Fenerbahçe ekibi ile deplasman mücadelesine çıkacak olan Göztepe Spor Kulübü de mücadelenin hazırlıklarını sürdürüyor. Takımdan ayrı çalışan isimler ise Cameron Jerome ve Hüseyin Bulut oldular.

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü ekibi, ligin 30’uncu hafta mücadelesinde Fenerbahçe ile kozlarını paylaşmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe ekibine konuk olacak sarı kırmızılılar, oyundan galibiyetle ayrılmanın planlarını yapıyor.

Süper Lig’in 30’uncu haftasının en kritik mücadelelerinden biri de Fenerbahçe ve Göztepe Spor Kulübü arasında yaşanacak. Sarı kırmızılılar, mücadeleden galip ayrılmak için büyük anlamda yoğun bir tempo ile hazırlıklarına devam ediyor.

Ligde üst sıralarda kalmak için elinden geleni yapan İzmir temsilcisi, koronavirüs arasından sonra kendisini artık toparlamak istiyor.

Ligde verilen aranın ardından son derece olumsuz bir başlangıç sergileyen sarı kırmızılılar, bu kez ise deplasman mücadelesi verecek.

Sıkı Antrenmanlar Devam Ediyor

Tecrübeli Teknik Direktör İlhan Palut ve yardımcı antrenörler gözetiminde çalışan ekip, sıkı bir antrenman sürdürüyor.

Deplasman mücadelesinin hazırlıklarını ısınma çalışması ve pas çalışmaları ile sürdüren ekip, sonrasında dar alanda oyun çalışması gerçekleştirdiler.

Antrenmanı bu şekilde tamamlayan Göztepe ekibinde Cameron Jerome ve Hüseyin Bulut ise takımdan ayrı olarak çalıştılar.

Güncel Yazılar