Yasin Öztekin Göztepe’ye Geliyor

Yasin Öztekin Göztepe’ye yeniden geliyor haberleri yayınlandı. Spor Toto 1. Lig ekiplerinden biri olan Göztepe için yeni haberler gündeme geldi. Öztekin’in yeniden gelmesi haberi basında yayınlandı. Yasin Öztekin, 19 Mart 1987 doğumlu olan ve 35 yaşındaki bir genç futbolcudur. Sol açık mevkisinde görevde olan Türk milli futbolcu Yasin Öztekin, Dortmund Almanya doğumlu olan ve 1.79 m boyunda olan bir futbolcudur.

Yasin Öztekin’in Göztepe’ye yeniden gelmesi ile beraber futbolcunun özel hayatı ile birlikte futbol geçmişi de merak edilmeye başlandı. Mücella Öztekin ile evlenmiş olan genç futbolcu Öztekin’in, Miraç Kaan Öztekin isimli bir çocuğu da bulunuyor.

Göztepe’ye Yeniden Geliyor

Başarılı ve genç futbolculardan olan Yasin Öztekin, daha önce de bu kulüpte forma giymişti. Yeniden Göztepe takımına gelmesi, kadroya katılması futbol camiasını ve futbol taraftarlarının çoğunluğunu şaşırtmış oldu. Samsunspor forması giymiş olan Öztekin, o zamanlarda başarısını kanıtlamıştı, adını tanıtmıştı.

Yasin Öztekin, geçen sezonlarda 30 maç içerisinden 12 gol atmıştı ve 6 asist yaparak başarısını tüm futbol dünyasına kanıtlamıştı. 1 yıllık sözleşmesini imzalayan Yasin Öztekin, yeniden Göztepe’ye katıldı. İzmir ekibi bu konuda basın kuruluşlarına gerekli açıklamalarda da bulundu. 2018/2019 ve 2019/2020 sezonlarında 1,5 yıl kadar takımımızda başarılı şekilde performans sergilemiş olan Öztekin, Göztepe ile bizim takımla 1 yıllık sözleşmesini imzalamış oldu. Göztepe bu konuda basına da bilgisini verdi.

Yasin Öztekin Son Dakika Gelişmesi

Yasin Öztekin ile ilgili son dakika gelişmesi herkesi şaşırttı. Oyuncunun yeniden Göztepe’ye gelerek, kadroya katılarak, sözleşmeyi imzalaması birçok futbol taraftarını sevindirdi. Göztepe’mize yeniden hoş geldin diyerek Yasin Öztekin, takım tarafından karşılanmış oldu. Şanslı formamız ile nice güzel başarılar dilediklerini, Yasin Öztekin’e hoş geldin mesajı ile birlikte Göztepe takımı, oyuncuya bildirdi.

Yasin Öztekin 2018, 2019, 2020 sezonları içerisinde 1,5 yıl boyunca Göztepe’de başarısını kanıtlamıştı, zaten adını futbol camiasına tanıtmıştı. Samsunspor forması giyerken de 30 maçta elde ettiği 6 asist, 12 gol başarısı ile futbolcu adını daha fazla duyurmuş oldu. Göztepe’ye yeniden gelen Öztekin, taraftarlarını sevindirmiş oldu.