Serdar Gürler

Serdar Gürler Şoku Tüm Göztepe’yi Üzdü

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü için kötü haber Serdar Gürler ile geldi. Ligin 30’uncu haftasında Fenerbahçe ile kozlarını paylaşan sarı kırmızılı takımın oyuncusu ciddir bir sakatlık geçirmişti. Göztepeli oyuncunun en az 6 ay sahalardan uzak kalacağı bilgisi edinildi.

Süper Lig’in 30’uncu hafta mücadelesi için Fenerbahçe ile kozlarını paylaşan Göztepe Spor Kulübü’nde sakatlık şoku yaşanmıştı. Sarı kırmızılı takımın başarılı ismi Serdar Gürler, geçirmiş olduğu sakatlığın ardından tüm kulübü endişeye sokmuştu.

Ciddi bir sakatlık geçiren Gürler’in en az 6 ay boyunca yeşil sahalardan uzak kalacağı bilgisi edinildi. Deneyimli oyuncunun sol diz ön çapraz bağlarında yırtık tespit edildiği de öğrenildi.

İzmir temsilcisi için büyük bir öneme sahip olan sarı kırmızılı oyuncu, devre arası sürecinde İspanya La Liga 2 ekiplerinden olan Huesca’dan 1,5 sezonluğuna kiralanmıştı. Sarı kırmızılı takıma katkısı çok olan Serdar Gürler, yaşadığı bu sakatlık ile ise büyük bir endişeye neden oldu.

En Az 6 Ay Yok

Özellikle de ligin son haftalarında her maçın ve puanın değerinin olduğu dönemde, oyuncunun sakatlık geçirmesi büyük bir panik yarattı.

Tecrübeli oyuncunun MR sonuçları beklenirken, gelen sonuçlar ise tüm Göztepe camiasını üzüntüye boğdu. Milli oyuncunun sol diz ön çapraz bağ yırtığı bulunması nedeniyle, en az 6 ay boyunca yeşil sahalardan uzak kalacağı tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar