Mehmet Sepil

Mehmet Sepil Devir Meselesine İlişkin Konuştu

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, ligin sona ermesinin ardından önemli açıklamalara imza attı. Kulübün yönetimi konusunda sessizliğini ilk defa bozan yönetici, sarı kırmızılı kulübü daha değişik ellerin yönetimine devretmeye hazır olduğunu belirtti.

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, İzmir taraftarını şaşırtan açıklamalarda bulundu. Ligin sona ermesinin ardından konuşan yönetici, kulübü daha değişik ellerin yönetimine devretmeye hazır olduğunu ekledi.

Göztepe Spor Kulübü’nün Süper Lig’e dönmesinin ardından üçüncü sezon tamamlanmış oldu. Devir konusu ise son zamanlarda sık sık gündeme geliyordu.

Önceki sene iş insanı Tuncay Özilhan gündemde çok fazla yer alırken, bu sene ise Katarlı bir gurubun olduğunu Başkan Vekili Talat Papatya doğrulamıştır. Haziran ayında kulübe gelen talipleri doğrulayan Papatya’nın ardından, Mehmet Sepil ise yeni yeni konuşmaya başladı.

Hiçbir Şey Sonsuza Kadar Sürmez

Tüm iddialara önceki seneden bu yana sessiz kalan yönetici, devir konusuna ilişkin de ilk kez konuştu. Masada kulübü ciddi anlamda inceleyenler olduğunu ifade eden Mehmet Sepil, güzelken iyi olduğunu fakat bırakmanın da bilinmesi gerektiğini ekledi. Yorgun olduğunu dile getiren başkan, gerçekten bezdiğini vurguladı.

Hiçbir şeyin sonsuza kadar sürmeyeceğini söyleyen Sepil, bundan sonra her şeyin daha zor olacağının da altını çizdi.

Güncel Yazılar