İlhan Palut

İlhan Palut Rezerv Ligine İlişkin Konuştu

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü İlhan Palut önemli açıklamalara imza attı. Türkiye Futbol Federasyonunun rezerv lig oluşturulması kararı ile ilgili değerlendirmede bulunan çalıştırıcı, bunu kulüp olarak çok istediklerini ifade etti. Genç oyuncuları kullanmak ve Türk futboluna da hediye etmek istediklerinin altını çizdi.

Süper Lig ekiplerinden Göztepe Spor Kulübü’nün başarılı Teknik Direktörü İlhan Palut önemli açıklamalarda bulundu. TFF’nin rezerv ligine ilişkin değerlendirme yapan teknik adam, kulüp olarak bunu çok istediklerini belirtti.

Afyonkarahisar kampının çok verimli geçtiğini belirten çalıştırıcı, kentteki hava sıcaklığının çalışmaları da olumlu etkilediğini belirtti. Özellikle de özveriyle çalışan genç isimlerin performanslarından son derece memnun olduğuna dikkat çekerek, kendilerini geliştirmeye çalıştıklarını ifade etti.

Takıma Yeni İsimler Katılacak

Önceki sezonun Süper Lig’deki takımlar için uzun ve yorucu geçtiğinin altını çizen Palut, önceki yıl ilk 9 haftalık süreçte istediği bir başlangıcı yapamayan Göztepe olduğunu belirtti. Sonrasında ise kendilerinin gelişi ile bir çıkış trendine girdiklerini ekledi.

Ligin kalanında üst sıralara tırmandıklarının altını çizen hoca, yeni hedefler koyduklarını da söyledi. Pandemi arasının ardından istenmeyen durumların yaşandığını belirten İlhan Palut, takıma ise yeni isimlerin katılacağının bilgisini verdi. 

Güncel Yazılar