İlhan Palut

Göztepe’nin Konyaspor Deplasmanının Ardından Açıklama Geldi

Süper Lig deplasmanı için İttifak Holding Konyaspor ekibi ile karşı karşıya gelen Göztepe Spor Kulübü, misafir olduğu sahadan 3-1 galibiyetle ayrılmıştı. Bu galibiyetin ardından takımın Teknik Direktörü İlhan Palut oyuncularını tebrik etti.

Süper Lig deplasmanı için İttifak Holding Konyaspor ekibine konuk olan Göztepe Spor Kulübü, konuk olarak gitmiş olduğu sahadan 3-1 üstün gelerek ayrıldı. Galibiyetin ardından Teknik Direktör İlhan Palut da oyuncularını, göstermiş oldukları başarı sebebiyle tebrik etti.

Yeşil beyazlı ekiple olan mücadelenin dengeli bir şekilde başladığını fakat ilk yarım saatlik süreçte net pozisyonlar bulduklarını belirten Palut, “Bu golün reaksiyonunu hemen 5 dakika sonra vermemiz oyunun geri kalan dakikaları için çok değerliydi” ifadelerinde bulundu.

“Çok değerli bir galibiyet aldık”

İkinci yarıda takımının oyun kontrolünü tümüyle eline aldığını ekleyen teknik adam, “Rakibimize pozisyon vermezken, pas ve geçiş oyunlarını da çok iyi oynadık. Birçok pozisyon bulduk, bunun sonucunda çok değerli bir galibiyet aldık” dedi.

Çok iyi bir şekilde mücadele ettiklerini de dile getiren hoca, iyi futbol oynayan futbolcularına da tebrik dileklerini ileterek, “Bizi Konya’da da yalnız bırakmayan taraftarımıza da teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.