GÖZTEPE’DE MAESTRO İLK MAÇINA ÇIKIYOR 12 EYLÜL

Süper Lig’in 4. Haftasında İzmir temsilcisi Göztepe kendi evinde, kendi sahasında, Gürsel Aksel Stadı’nda İstanbul takımlarından birisi olan Medipol Başakşehir ile karşı karşıya gelecek.

Göztepe bu akşam, 12 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de Başakşehir karşısında mutlak bir galibiyet arayacak. Maçı kazanmak için sahaya çıkacak olan Göztepe yeni teknik direktörü ile en iyi başlangıcını yapmak istiyor.

GÖZTEPE PUAN KAZANMAK İSTİYOR

İzmir temsilcisi Göztepe ilk 3 haftada sadece 2 puan alabildi. Ünal Karaman ile yollarını ayıran Göztepe en yeni teknik direktörü Nestor El Maestro ile ilk maçına çıkacak olan Göztepe bu maçı kazanmak istiyor.

Teknik direktörü ile milli maç arasında çalışmaya başlayan Göztepe yeni hocaları ile 3 puanı kazanmak için sahaya çıkacaklar. En iyi performanslarını sergilemek isteyen Göztepe bu maçı kazanarak bu sezon, Süper Toto Süper Lig’in yeni sezonundaki ilk 3 puanını kazanmak istiyor.

Rakip takım Başakşehir kötü gidişatına bu sezonda da devam ediyor. Göztepe rakibine izin vermeden evinde 3 puanı kazanmak istiyor. Taze teknik direktörü Nestor El Maestro ile puan kazanmak ve bu sezon başarı basamaklarını bir bir tırmanmak isteyen Göztepe rakiplerine korku salmak istiyor.

İzmir temsilcisi Göztepe rakibini geçip bu maçı kazanmak istiyor. 90 dakikalık mücadelede en iyi kozlarını gösterip sahada rakibine korku salmak istiyor. Göztepe’nin bu sezonki hedefi ilk 5 içerisinde sezonu tamamlayıp başarılarının peşinde koşmak.

Nestor El Maestro’nun performansı oldukça merak ediliyor. Nasıl bir oyun kuracak, oyuncuları ile uyumu nasıl olacak ve uzun vadede başarısı nasıl olacak en başta taraftarlar sonrasında da Süper Lig’in takımları oldukça merak ediyor.

MAÇIN DETAYLARI BELLİ OLDU

Süper Toto Süper Lig’in 4. Haftasında Göztepe SK ve Medipol Başkaşehir karşı karşıya gelecek. Maç bu akşam, 12 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de Göztepe’nin ev sahipliğinde Gürsel Aksel Stadı’nda oynanacak.

Maçın hakemi Halil Umut Meler olacak. Halil Umut Meler 90 dakikalık heyecanlı maçın başlama düdüğünü çalacak.