Göztepe SK

Göztepe Spor Kulübü U15 Deplasmanda Alanyaspor Ekibine 3-0 Skorla Yenildi

Göztepe Spor Kulübü U15 ekibi, Alanyaspor ile olan müsabakasından 3-0 skorla mağlup ayrıldı Sarı kırmızılı ekip, oyunda gol atma başarısını gösteremedi.

Göztepe Spor Kulübü U15 ekibi, Alanyaspor ile olan deplasman mücadelesinden 3-0 skorla mağlup ayrıldı. İncekum Stadı’nda oynanan müsabakada, İzmir ekibi gol atma başarısı gösteremedi.

Müsabakanın İlk 11 Kadrosu Ve Yedekleri

Teknik Direktör Bayram Mercan’ın yönetiminde olan sarı kırmızılı ekipte müsabakanın ilk 11 kadrosunda Furkan Işıl, Cengizhan Şen, Yunus Toplu, Alihan Al, Atalay Çayırlı, F. Uğur Tanrıverdi, M. Berkay Çakıcı, Ali Tekin, Olcay Atmaca, Yağız Bağcı, Ömer Can Özer yer aldı.

Alanyaspor ekibinin kendi evinde ağırlamış olduğu müsabakada 3-0 skorlu yenilgi maçında, yedek kulübesine ise Teknik Direktör Bayram Mercan tarafından Yiğit Zorluer, M. Emin Çıplak, Samed Devrim Kılıç, Mehmet Şimşek, Arda Akarsu seçildi.

Alanya ekibi ile İncekum Stadı’nda oynanan müsabaka sürecinde sarı kırmızılı ekip ise, hiçbir pozisyonu değerlendiremedi. Kalesinde toplamda 3 kez meşin yuvarlağı gören İzmir ekibi, 3-0 skorla da büyük bir mağlubiyet yaşadı.