Göztepe SK

Göztepe Spor Kulübü Gaziantep FK Müsabakası 1-1 Sona Erdi

Süper Lig’de 23’üncü hafta müsabakası için Gaziantep FK ekibi ile kendi evinde karşı karşıya gelen Göztepe Spor Kulübü mücadelesi 1-1 beraberlikle sona erdi. Müsabakanın ilk yarısı iki takım için de golsüz geçerken, iki ekip de ikinci devrede harekete geçti ve müsabakanın ilk golü de sarı kırmızılı ekipten 72’inci dakikada Jarome ile geldi.

Öte yandan müsabakanın beraberlik golünü getiren Diarra ise, uzatmanın dakikalarını kullanarak takımını mağlubiyet durumundan son anda kurtardı.

Süper Lig’in 23’üncü haftasında kendi evinde Gaziantep FK ekibini konuk eden Göztepe Spor Kulübü mücadelesi 1-1 eşitlikle tamamlandı. Müsabakanın ilk devresi iki takım için de golsüz tamamlandı.

Yönetiminde tecrübeli Teknik Direktör İlhan Palut’un yer aldığı Göztepe ekibinin golü dakikalar 72’yi gösterdiğinde Jerome ile geldi. Rakip ekibin golü ise 90+4 uzatma dakikalarının son zamanlarında Diarra’dan geldi.

Müsabakanın İlk 11 Kadroları

Göztepe SK: Beto, Lamine Gassama, Alpaslan Öztürk, Titi, Berkan Emir, Andre Castro, Soner Aydoğdu, Stefano Napoleoni, Halil Akbunar, Serdar Gürler, Kamil Wilczek


Gaziantep FK: Günay, Oğuz, Djilobodji, Kana-Biyik, Alin Tosca, Morais, Twumasi, Sousa, Maxim, Muhammet, Kayode