Göztepe SK

Göztepe Spor Kulübü Çaykur Rizespor Maçına Hazırlanıyor

Süper Lig’de erteleme maçlarından biri olan Çaykur Rizespor maçı için Göztepe Spor Kulübü hazırlıklarına başladı. 17 Mart Salı günü oynanacak mücadele için yoğun bir antrenman sürecine girildi. Sarı kırmızılı ekip, Kasımpaşa ile olan mağlubiyetin ardından bu kez galibiyet almak ve hanesine puan yazdırmak istiyor.

Süper Lig’de yaşanan erteleme maçlardan biri de Çaykur Rizespor ve Göztepe Spor Kulübü arasında oynanacak müsabaka idi. 17 Mart Salı günü oynanacak oyundan galip ayrılmak isteyen sarı kırmızılı ekip, hazırlıklarına ise yoğun bir tempo ile başladı.

Adanan Süvari Tesisleri’nde hazırlıklarına başlayan İzmir ekibi, Kasımpaşa Spor Kulübü ile olan mücadelenin ardından, maçta forma giyen oyuncular için rejenerasyon kararı aldı. Mücadelede forma giymeyen oyuncular ise dar alanda oyun çalışmaları yaparak idmanı tamamladılar. 

Kasımpaşa Spor Kulübü ile oynanan müsabakanın ardından galibiyet almak isteyen ve hanesine puan yazdırmaya ciddi anlamda ihtiyaç duyan sarı kırmızılı ekip, bu mücadeleden galip ayrılmak için canla başla çalışmalarına ise devam ediyor.

Takımdan Ayrı Olarak Çalıştılar

Antrenmanda yer alamayan oyuncular ise, tedavileri hala devam eden Alpaslan Öztürk, Kerem Atakan Kesgin, Ege Özkayımoğlu ve Serdar Gürler oldu. Tedavilerin devam etmesi sebebiyle ise oyuncular, takımdan ayrı olarak çalışmalarına devam etti.