Göztepe SK

Göztepe Spor Kulübü Altyapı Ekibi Başakşehir Ekibini Kendi Evinde Ağırladı

Göztepe Spor Kulübü U17 Altyapı takımı, Başakşehir ile karşı karşıya geldi. Müsabaka 2-1 skorla sona erdi. Kazanan ise sarı kırmızılı ekip oldu.

Göztepe Spor Kulübü U17 Altyapı ekibi, Başakşehir ile karşı karşıya geldiği müsabaka 2-1 skorla sona erdi. Oyunun kazananı İzmir ekibi oldu.

Sarı kırmızılı ekibin kendi evinde konuk etmiş olduğu İstanbul temsilcisi Başakşehir ve Göztepe Spor Kulübü U17 Altyapı ekibi, nefes kesen bir mücadeleye imza attı. İzmir’de yer alan Kemalpaşa Stadı’nda oynanan müsabakanın kazananı ise sarı kırmızılılar oldu.

Teknik Direktör Şadan Kıranları’ın ekibi Göztepe, kendi evindeki müsabakadan 2-1 skorla galip gelmeyi başardı.

Müsabakanın Kadrosu Ve Yedekleri

Şadan Kıranlar’ın müsabaka için sahaya çıkarttığı ilk 11 kadrosunda ise Bartu Dinç, Oğuzhan Candan, Murat Altay, Mete Şentürk, Taha Yasin Avcı, Ömer Faruk Gümüş, Yiğit Ferhat Genç, Mehmet Gündüz, Ege Parmaksız, Kaan Özder, Altay Özkan forma giydi.

İzmir’de Başakşehir ekibi ile kozlarını paylaşan ev sahibi ekibin yedekler kulübesinde ise Erengür Ersoy, Cemil Devrim, Recep Güleç, Muzaffer Mert Midiliç, Efe Parmaksız, Ozan Tanaydın, Yiğithan Turhan, Fırat Arslan, Yusufhan Tosun vardı. Müsabakanın golleri ise sarı kırmızılı ekipte Altay ve Mehmet Gündüz ile geldi.