Göztepe

Göztepe Spor Kulübü Alanyaspor Hazırlıklarına Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden İzmir temsilcisi Göztepe Spor Kulübü ekibi, 29’uncu hafta mücadelesi için Aytemiz Alanyaspor hazırlıklarına devam ediyor. Yoğun bir hazırlık döneminden geçen sarı kırmızılılar, çalışmalarını küsüp tesislerinde sürdürdü. İdmanda sakatlık nedeniyle eksik isimler vardı.

Süper Lig’de 29’uncu hafta heyecanı için Aytemiz Alanyaspor hazırlıklarına başlayan Göztepe Spor Kulübü, çalışmalarını Adnan Süvari Tesisleri’nde sürdürdü. Takımın koronavirüs salgını sonrasında yaşamış olduğu yenilgilerin ardından daha çok hırslı çalıştıkları gözlemlendi.

Tecrübeli Teknik Direktör İlhan Palut gözetiminde çalışmalarını sürdüren Göztepe Spor Kulübü ekibi, çalışmalarının ilk kısmında ısınma hareketleri yaptı.

Isınma hareketlerinin ardından 5’2 top çalışması yapan sarı kırmızılılar, sonrasında ise taktik ağırlıklı olarak hazırlıklarını sürdürdü.

Eksikler Vardı

Koronavirüs salgını sonrasında son derece olumsuz bir döneme geçiş yapan Göztepe Spor Kulübü, yaşamış olduğu yenilgilerin ardından kendisini toparlama girişimine girdi.

Adnan Süvari Tesisleri’nde çalışmalarını sürdüren İzmir ekibinde eksik isimler ise dikkat çekti. Sağ diz iç yan bağında zorlanma ve hafif ödem tespiti bulunan Cameron Jerome takımdan ayrı olarak çalıştı. Öte yandan sağ uyluk ön bölgede kas yaralanması bulunan Ege Özkayımoğlu ve sol uyluk arka bölgedeki kas yaralanması yaşayan Hüseyin Bulut da takımdan ayrı çalıştı.

Güncel Yazılar