Göztepe

Göztepe Göktuğ Bakırbaş’ı Ümraniyespor Ekibine Kiralık Gönderdi

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü ekibi, kalecisi Göktuğ Bakırbaş’ı Ümraniyespor ekibine kiralık olarak gönderdi.

Futbol liglerinde yeni sezon mücadelelerinin başlamasıyla birlikte, transfer süreci de hız kazandı. Bu süreçte takımlar kadroda yer almayacak isimleri gönderirken, daha iddialı takımlar kurmak için de takviye çalışmalarında bulunuyor.

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü de yeni sezon için transfer sürecinde hızlandırma dönemine girerken, kadrosunda düşünmediği isimleri de gelir kaynağı olması açısından kiralamaya başladı.

İzmir temsilcisinde forma giyen file bekçisi Göktuğ Demirbaş’n da sözleşmesini opsiyonlu olarak 2021-2022 sezonuna kadar uzatma kararı alan sarı kırmızılı kulüp, başarılı eldiveni 1 yıllığına da Ümraniyespor’a oyuncuyu kiralık olarak gönderme kararı aldı.

Önceki Sezon 13 Maçta Forma Giymişti

Sarı kırmızılı kulübün altyapısında yetişmiş olan 24 yaşındaki kaleci Göktuğ Bakırbaş, yeni sezonda Ümraniyespor ekibi için mücadele edecek. Konuya ilişkin açıklamayı yapan Göztepe Spor Kulübü de, altyapısından yetişen başarılı eldivene Ümraniyespor forması altında başarı dileklerinde bulundu.

Önceki sezonda Göztepe forması ile toplamda 13 maçta ağları koruyan 24 yaşındaki file bekçisi, 7 Süper Lig ve 6 Türkiye Kupası maçında mücadele etmişti.

Güncel Yazılar